Mersin Web Tasarım

Mersin Web Tasarım

En İyiler Bizi Tercih Ediyor, Neden mi?

Çünkü Kalesoft; Alanında uzman Bilgisayar Mühendisleri ve piyasa deneyimli teknik ekibiyle şirketinizin kurumsal kimliğini en uygun şekilde hedef kitlenize sunar, kullanışlı arayüzü ve özgün mersin web tasarımı projelerini sizin için tasarlar.

Çalışma Prensibimiz; Yapmış olduğumuz ön görüşme ile firmanızın ihtiyaçlarını ve sizi isteklerinizi belirleriz. Görüşmede aldığımız notlardan yola çıkarak, birden fazla özgün tasarımlardan oluşan seçenek sunarız. Müşteri kendine uygun taslağı seçer ve gerekli düzenlemeler yapılır. İçeriklerin eklenmesiyle birlikte proje teslim süreci başlar, tüm bu aşamalar proje büyüklüğüne bağlı olarak yaklaşık olarak 5 - 12 iş günü sürmektedir.

Web Sitesi Oluştururken Nelere Dikkat Ederiz?

  1. Öncelikle site görselliği, ziyaretçiyi siteye çekmede ve sitede tutmada oldukça önemlidir.
  2. Bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre 10. saniyeden sonra insanların dikkati dağılmaya başlar ve ilgi çekmeyen site incelenmeden kapatılmaya mahkumdur. Bu yüzden ana sayfa ve sitenin vereceği mesaj bu zaman içinde amacına ulaşabilmelidir. Ortalama okuyucu için bu, yaklaşık 40 sözcük anlamına gelir ve Kalesoft bu konuda tecrübe sahibi bir ekibe sahiptir.
  3. Site İçeriği, hedef kitleyi doğrudan ilgilendiren konular hakkında olmalıdır ki ziyaretçi kaybı yaşanmasın.Kaliteli ve yüksek ziyaretçi sayısı olan web siteleri yararlı ve ilginç içeriklere sahiptir. Ayrıca içerik sürekli ve düzenli olarak güncellenmelidir. Böylece site düzenli olarak ziyaret edilecektir.
  4. Site renkleri, marka stratejisiyle ve kurumsal kimlik ile uyumlu olmalıdır. Web sitesindeki her şey marka imajını yansıtır. Unutmayın, Web siteniz, marka denkliğini yaratmak ve markanın algısını geliştirmek için bir fırsat olarak düşünülmelidir.
  5. En önemli unsurlardan birisi de sitede dolaşım ve sayfalara erişim kolay olmalıdır. Bir ziyaretçi birkaç tıklama ile istediği sayfaya ulaşabilmelidir. Her sayfada arama mekanizmasının olması ve site haritasının olması, ziyaretçilerin aradıklarına erişmelerini kolaylaştırır. Ayrıca her sayfada geri bildirim formu ve iletişim bilgilerinin olması sitenizin kalitesini de arttıracaktır.
  6. Web siteniz masaüstü, dizüstü bilgisayarlar, tablet ve telefonlara uyumlu olup tüm platformlarda görüntülenebilir olmalıdır.
Mersin Web Tasarım

Responsive: Web siteniz Masaüstü, Laptop, Netbook, Tablet ve Telefonlarla uyumludur.

Yeni bir proje başlangıcında işin dağılımı bellidir, herkes kendi alanındaki çalışmaları yapmaya başlar, ilk olarak bir harita çıkartılır. Bu harita sadece kağıt üzerinde iş paylaşımı değil, alanında uzman ekibimiz tarafından, bildiğiniz arama motoru dostu site haritasıdır ve bunun üzerine işe başlarız.