Mersin Web Tasarım

BİZ KİMİZ

Mersin'de Web Tasarım konusunda yılların tecrübesi ile yaptığımız Mersin Web Sitelerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirler ve firmalara uygun çözümler sunarız. 10 Yıllık tecrübemiz ve yüzlerce referansımız ile Mersin Web Tasarım konusunda sektörün lideri konumundayız.

Sıfırdan anahtar teslim web sitesi yaptırmak için veya varolan web sitenizin güncellenmesi konularında uzman ekibimizden hemen destek alabilirsiniz. Sizleri de onlarca kurumsal referanslarımızın arasında görmekten gurur duyarız

Mersin Web Tasarım
Mersin Web Tasarım
Mersin Web Tasarım
MERSİN WEB TASARIM - MERSİN WEB PROGRAMLAMA - GOOGLE SEO - ARAMA MOTORU LİDERLİĞİ
KALESFT

Kalesoft, Marka Geliştirme Çevrimiçi Pazarlama ve Çok Daha Fazlasını İçeren Geniş Ölçekte Yaratıcı Hizmetler Sunan Bir Dijital Ajanstır.

0

+

Yıllık Deneyim

0

+

Proje Teslimi

0

+

Mühendis

0

+

Dünya Çapında

Mersin Web Tasarım
Mersin Web Tasarım
Mersin Web Tasarım
Mersin Web Tasarım
Mersin Web Tasarım
Mersin Web Tasarım

Proje Fikriniz mi Var?Bize Ulaşın

Hepsi özgün yazılımlardan oluşan web paketlerimiz ile haftalarca beklemeden birkaç gün içerisinde eşsiz tasarımda web sitesine sahip olabileceksiniz... Kolay kullanım paneli ile verilerinizi girip, kontrol edebileceksiniz, üstelik tamamı Türkçe.

Firmamız bünyesindeki profesyonel tercümanlar ile istenildiği taktirde diğer dil seçenekleri de aktif edilebilmektedir. Ayrıca, 7 gün 24 saat teknik destek ekibiyle her türlü soru ve sorunlarınıza hızlı çözümler de sunmaktayız.

Abdullah YANARDAĞ

Abdullah YANARDAĞ

Bilgisayar Mühendisi - Kalesoft Kurucusu

Selamlar, ben Abdullah Yanardağ ve Kalesoft şirketinin kurucusuyum. Kalesoft, 2010 yılından çok önce bir fikir olarak doğdu ve 2010 yılında resmi olarak hayata geçti. Mersin Web siteleri hosting paketleri, e-ticaret hizmetleri ve SEO danışmanlığı gibi çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Öncelikle, Web tasarım ve geliştirme alanında uzun yıllar Mersinin En iyi firmaları ile çalışmış olmak ve birçok projede yer almak ve aynı zamanda müşterilerimle iletişim kurarak onların ihtiyaçlarını anlamak bizim için çok önemli.

Kalesoft olarak, müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmak ve onların işletmelerinin başarısına katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Özellikle web siteleri hosting paketleri ve e-ticaret hizmetleri alanlarında uzmanlaştık ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, SEO danışmanlığı hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin web siteleri arama motorlarında daha yüksek sıralarda görünür hale getiriyoruz.

Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize sadece kaliteli hizmet sunmakla kalmayıp, aynı zamanda özel çözümler üretmeyi de hedefliyoruz. Müşterilerimizin işletmelerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üretebilmek için sürekli olarak yenilikçi ve esnek bir yapıya sahip olmaya çalışıyoruz.Turgay Küpeli

Turgay KÜPELİ

Bilgisayar Programcısı

Merhaba ben Turgay Küpeli. Mersin Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Şu an Kalesoft şirketinde web programcısı olarak mesleğimi icra ediyorum. Edindiğim bilgiler ve gelişen sektör takibi ile çalışmalarımı etkin ve zengin bir şekilde sürdürmekteyim.

Web projeleri, Hosting hizmetleri ve SEO çalışmaları ile sunduğumuz projelerde en yeni teknolojileri kullanarak müşteri isteklerine yanıt vermekteyiz. Aldığımız olumlu ve memnuniyet içerikli geri dönüşler ise bizim en büyük motivasyon kaynağımız oluyor. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.