Mersin SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bizden Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti alarak web sitenzin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede web sitenizin ziyaretçi sayısını maksimum düzeye yükseltebilirsiniz.

Nelere Dikkat Ediyoruz?

  1. Meta Etiketler: Web Sitenizin meta etiketleri arama motoları kriterlerine uygun olarak düzenlenir ve anahtar kelimelerinizde üst sıralara yükselmeniz sağlanır.
  2. Link Yapısı: Web sitenzdeki içeriklerin link yapısı arama motorları kriterlerine uygun olarak düzenlenerek rakiplerinizi geride bırakmanız sağlanır.
  3. Site Haritası: Web sitenize ait tüm bağlantılar site haritasına aktarılarak arama motorları tarafından tanımlanmaları sağlanır.
  4. RSS Beslemeleri: Web sitenizdeki içerikler için RSS beslemeleri oluşturulur ve çeriklerinizin arama motorlarınca daha hızlı indekslenmesi sağlanır.
  5. Backlink: Web sitenizin içeriğiyle alakalı web siteleriyle anlaşmalar sağlanılıp metin reklamları satın alınır ve anahtar kelimelerinizde yükselmeniz sağlanır.
  6. Dizinler: Dizin siteleri ve firma rehberlerine sitenizin kaydı yapılır. Backlinkler sayesinde organik ziyaretçi elde etmeniz sağlanır.
  7. Forumlar: Siteniz ve içeriği hakkında forumlara tanıtım yazıları yazdırılarak popüler forumlarda web sitenizin yer alması sağlanır.>
  8. Sosyal Medya: Facebook, twitter, google plus gibi popüler sosyal medya ortamlarında web sitenizin içeriklernin paylaşılması sağlanır.
Mersin Web Tasarım

Tüm Aramalarda 1. Sırada Çıkmanızı Sağlıyoruz.

Mersin Web Tasarım

Hizmetlerinizi Popüler Hale Getirin.

Yeni bir proje başlangıcında işin dağılımı bellidir, herkes kendi alanındaki çalışmaları yapmaya başlar, ilk olarak bir harita çıkartılır. Bu harita sadece kağıt üzerinde iş paylaşımı değil, alanında uzman ekibimiz tarafından, bildiğiniz arama motoru dostu site haritasıdır ve bunun üzerine işe başlarız.